Pussycat masáž

Pussycat masáž image 1
Kontaktujte nás

Ceník - Pussycat masáž Praha

1 MASSEUSE
30 min 1 800 Kč 79 €
60 min 2 400 Kč 105 €
90min 3 400 Kč 148 €
120min 4 400 Kč 192 €
2 MASSEUSES
30 min 2 800 Kč 122 €
60 min 4 500 Kč 196 €
90min 5 500 Kč 240 €
120min 10 000 Kč 439 €

Průběh masáže:


O masáži Pussycat:

V posledních letech došlo k výraznému nárůstu popularity erotických masáží. Zvláště muži považují tyto techniky za velmi příjemné a účinné pro relaxaci. Je důležité si ujasnit, že erotické masáže nejsou považovány za akty nevěry, ale spíše za prostředek k dosažení stavu klidu. Pokud sdílíte zájem o erotické masáže, je vysoce pravděpodobné, že jste pojem Pussycat masáže ještě neobjevili. Pokud by tomu tak bylo, vyzývám vás, abyste se ponořili do následujícího odstavce svým vlastním tempem. Masáže Pussycat zahrnují rozmanitou škálu erotických masážních technik, které je spojují do jedinečného a velmi žádaného zážitku. Není to žádné překvapení, vzhledem k množství výhod, které nabízí.

Jaký je výsledek Pussycat masáže?

Před projednáním konkrétních bodů je nezbytné zdůraznit možnost zapojit se do komplexní masáže tělo-na-tělo s masérkou. Tento jedinečný zážitek, který se odlišuje od tradiční masáže, spočívá v masírování v poloze známé jako 69, kde je také dosaženo vyvrcholení. Nyní se pojďme ponořit do mechaniky této erotické masáže, která vám poskytne komplexní pochopení procesu. Jak je u každé jiné erotické masáže zvykem, masérka zve ke společné sprše nejen před sezením, ale i po něm. Tato exkluzivní příležitost k relaxaci sama o sobě vás může nechat v úžasu. Vzrušující sprcha slouží jako omlazující zážitek, doplnění energetických zásob při přípravě na hlavní segment erotické masáže. Dále přejdete do futonu, kde vám šikovná masérka zajistí masáž tělo na tělo(body-to-body). Stojí za zmínku, že masérka bude svlečená a vy se jí smíte dotýkat podle určitých pokynů, které vám vysvětlí. V závislosti na vaší úrovni odvahy si můžete vybrat, zda ji jemně pohladíte nebo pevně uchopíte. Navíc, jak již bylo zmíněno, jednou z výhod této erotické masáže je možnost zapojit se do intimního líbání s masérkou. Se zvýšeným očekáváním přistoupíte k závěrečné fázi erotické masáže, pominete již zmíněnou společnou sprchu.

Co je konečným cílem Pussycat masáže?

Připravte se na to, že budete příjemně ohromeni! Posledním aspektem tohoto erotického postupu je stimulace mužských genitálií, konkrétně penisu a varlat, prováděná v kontextu polohy 69. Stojí za zmínku, že v této poloze je dosaženo vrcholu slasti. Zážitek není omezen na jediné vyvrcholení, a tak rozsah potěšení, který člověk získá z této masáže, je zcela na jejich uvážení.

Tato konkrétní masáž se pyšní tím, že je jednou z nejoblíbenějších a nejžádanějších dostupných procedur.

 

Uvidíme se na masáži,

Salon FOR YOU.

FAQ
Ano, při pussycat masáži je dovoleno nejen dotýkat se masérky po celém těle, ale smíte ji dokonce i líbat!
Na naši masáž se nijak připravovat nemusíte. Přijďte střízliví a v dobré náladě a o všechno ostatní se postará vaše masérka.
Fotky našich masérek jsou 100 % pravé, zákazníky nikdy nelákáme na falešné profily dívek.
Jako platbu za masáže akceptujeme pouze eura a české koruny, o jiných měnách prozatím neuvažujeme.
Přijít můžete i zcela bez rezervace a některá z momentálně dostupných masérek se vám bude ráda věnovat. Nemůžeme ale garantovat, že masérky nebudou právě zaneprázdněny, proto je jistější rezervovat svou proceduru předem.