+420 720 422 753
Zavolejte nám 24/7

Pussycat masáž

Pussycat masáž image 1
Kontaktujte nás

Ceník - Pussycat masáž Praha

1 MASSEUSE
30 min 1 800 Kč 79 €
60 min 2 400 Kč 105 €
90min 3 400 Kč 148 €
120min 4 400 Kč 192 €
2 MASSEUSES
30 min 2 800 Kč 122 €
60 min 4 500 Kč 196 €
90min 5 500 Kč 240 €
120min 10 000 Kč 439 €

Není nic jednoduššího než se přesvědčit, že si výlet do ráje můžete dovolit

Umění našich dívek, jak uvolnit napjaté svalstvo a přivodit euforii, patří k oblíbeným službám. Najděte si mezi nimi vaši vyvolenou Pussycat. Masáž, jakou vám zprostředkuje, zůstane už navždy ve vaší paměti.

Pussycat masáž - to je svolení laskat masérku

Toužíte ochutnat zakázané ovoce? V tom případě si zamilujete Pussycat masáž, která má poněkud jiný scénář, než ostatní erotické masáže. Praha a naše místní studio klienty nadstandardně hýčká. Poskytujeme jim nebývalou rozkoš, kterou nám však nemohou oplácet a vracet zpět.

Jedině během VIP procedury – Pussycat masáže – smíte zahrnout masérku doteky. Můžete hladit něžné obliny, které se tak lákavě pohupují, když po vás dívka klouže dlaněmi.

Dokonce vám bude dovoleno přitisknout rty na svůdné tělo obsluhy, které si přímo říká o francouzský polibek. Sladkým tabu ovšem zůstane její klín. Neváhejte si vybrat tu nejpřitažlivější dámu z našeho týmu. Nebo byste raději rovnou dvě?

Kontaktujte nás

Žádané erotické masérky na Pussycat masáž

Krásné, smyslné, ochotné k čemukoliv – to jsou naše dívky

Průběh Pussycat masáže - Praha k vašim službám

Už víte co vás čeká a nemůžete se dočkat? Tak vybírejte.
Chci se objednat

K Pussycat masáži doporučujeme extra služby

Záleží jen na vás, zda preferujete plnější tvary nebo dáváte přednost štíhlé nevinnosti. Pěstěný vzhled a svěžest mládí naší obsluhy doprovází také milá a empatická povaha. Masérky vás uspokojí nejen po stránce psychické. Budou mistrně stimulovat i vaše tělo. To je samozřejmost.

Patříte-li ovšem mezi náročné klienty, ať už jste gentleman, dáma nebo přijdete v páru, vyzkoušejte naše extra služby. Skvěle doplní Pussycat masáž, kterou si v Praze můžete zpestřit hned dvěma masérkami zároveň.

Prohlédněte si naši extra nabídku. Některou určitě oceníte:

FAQ
Ano, při pussycat masáži je dovoleno nejen dotýkat se masérky po celém těle, ale smíte ji dokonce i líbat!
Na naši masáž se nijak připravovat nemusíte. Přijďte střízliví a v dobré náladě a o všechno ostatní se postará vaše masérka.
Fotky našich masérek jsou 100 % pravé, zákazníky nikdy nelákáme na falešné profily dívek.
Jako platbu za masáže akceptujeme pouze eura a české koruny, o jiných měnách prozatím neuvažujeme.
Přijít můžete i zcela bez rezervace a některá z momentálně dostupných masérek se vám bude ráda věnovat. Nemůžeme ale garantovat, že masérky nebudou právě zaneprázdněny, proto je jistější rezervovat svou proceduru předem.