Erotická masáž pro ženy

Erotická masáž pro ženy image 1
Mám zájem

Ceník erotické masáži pro ženy

1 MASSEUSE
30 min 1 800 Kč 79 €
60 min 2 400 Kč 105 €
90min 3 400 Kč 148 €
120min 4 400 Kč 192 €

Průběh erotické masáže pro ženy:

Proč zkusit erotickou masáž pro ženy?

Hledáte skutečně obohacující a nezapomenutelnou cestu potěšení a hlubokých pocitů? Dovolte si dopřát transformační sílu erotické masáže, skutečně smyslný a hluboce uvolňující zážitek. Prostřednictvím této jedinečné formy doteku překročíte hranice každodenního života, ponoříte se do stavu naprostého klidu a zvýšeného sexuálního vzrušení, až nakonec dosáhnete stavu čisté euforie. Je to mimořádná příležitost uniknout stresu a nárokům každodenní rutiny a vydat se na cestu, která se vám navždy vryje do paměti.

Erotická masáž podporuje stav hluboké relaxace, zmírňuje stres a napětí z těla.

Na začátku každé erotické masáže bude společná sprcha s masérkou, která vám umožní uvolnit se a relaxovat. Prostřednictvím umění masáže zažijete hluboký pocit relaxace, zmírnění stresu a napětí a zároveň zažehnete pocit vzrušení. Jemné a jemné doteky probudí vaše smysly, stimulují uvolňování endorfinů, které přinesou hluboký pocit pohody a štěstí.
Erotická masáž je zakončena vnějším ručním orgasmem.

 

Uvidíme se na masaži, 

Salon FOR YOU

FAQ
Některé ženy dávají přednost dotyku muže, jiné jsou si jistější v rukou zkušené ženy, Můžete si vybrat možnost, jakou chcete.
Není problém objednat si masáž přímo k vám domů, pokud je to pro vás pohodlnější. Rádi vám vyjdeme vstříc a navštívíme vás kdekoliv po Praze.
Vítáme u nás také páry. Pokud chcete svého muže vzít s sebou, připravíme vám párovou masáž na míru.
Samozřejmě, masáže se odehrávají v soukromých pokojích, s ostatními klienty se nijak nepotkáte.
Ano, společná sprcha před i po masáži je součástí celé procedury a pomůže vám se dokonale uvolnit. Samozřejmě, pokud jste stydliví a raději se osprchujete sami, bránit vám nebudeme.