+420 720 422 753
Zavolejte nám 24/7

Erotická masáž pro ženy

Erotická masáž pro ženy image 1
Mám zájem

Ceník

Doba, po kterou masáž probíhá je současně ukazatelem ceny. Bude taková, že se jí nemusíte obávat

1 MASSEUSE
30 min 1 600 Kč 67 €
60 min 2 000 Kč 84 €
90min 3 000 Kč 125 €
120min 4 000 Kč 167 €
2 MASSEUSES
30 min 2 800 Kč 116 €
60 min 3 400 Kč 141 €
90min 4 900 Kč 204 €
120min 6 400 Kč 266 €

Dopřejte si vzrušující relaxaci celého těla formou erotické masáže. Pro ženy je důležité probudit smysly a zbavit se napětí. Pak mohou bez zábran explodovat pod dlaněmi vnímavého maséra či masérky.

Splňte si to, po čem toužíte!

Potřebujete si odpočinout a uvolnit ztuhlou šíji? Toužíte být hýčkána, když je vám smutno? Nechte se rozmazlovat jako královna. O vaše potřeby se postará obsluha, která ví, jak potěšit něžné pohlaví.
Erotická masáž pro ženy pomáhá rozproudit lymfu a s ní i hormony štěstí.

K dispozici je vám náš salon, kde zní tichá hudba a luxusně zařízené pokoje zajistí absolutní soukromí. Tlumené osvětlení umocní intimní atmosféru, až se položíte na podušky a obklopí vás omamná vůně nahřátého oleje.

Abyste se cítila v bezpečí, prozkoumejte náš kompletní servis a erotické masáže. Praha patří do naší spádové oblasti. To znamená, že na zvonek vašich dveří v hlavním městě zazvoní masér/ka v nenápadném civilním oblečení, pokud se rozhodnete zůstat doma.

Doteky, které vás vzruší! Objevte nečekané a nechte se laskat!
Mám zájem

Kdo vás obslouží během masáže. Erotický pro ženy může být dámský i pánský servis

Co může být lepšího, než když vás zkušený masér/ka hladí dlaněmi po celém těle a důvěrně se přitom dotýká vašich ňader a intimních partií? My ale víme, jak vášeň dál rafinovaně stupňovat. Máte-li zájem o mimořádně silný emoční zážitek, kde není počet vašich orgasmů omezen, náš sexy tým masérů i masérek je připraven. Určitě si vyberete.

Průběh erotické masáže pro ženy:

Erotický relax – prožijte nečekané.
Chci se objednat
FAQ
Některé ženy dávají přednost dotyku muže, jiné jsou si jistější v rukou zkušené ženy, Můžete si vybrat možnost, jakou chcete.
Není problém objednat si masáž přímo k vám domů, pokud je to pro vás pohodlnější. Rádi vám vyjdeme vstříc a navštívíme vás kdekoliv po Praze.
Vítáme u nás také páry. Pokud chcete svého muže vzít s sebou, připravíme vám párovou masáž na míru.
Samozřejmě, masáže se odehrávají v soukromých pokojích, s ostatními klienty se nijak nepotkáte.
Ano, společná sprcha před i po masáži je součástí celé procedury a pomůže vám se dokonale uvolnit. Samozřejmě, pokud jste stydliví a raději se osprchujete sami, bránit vám nebudeme.