Eroticke masaže v Praze

 • Happy hours každý den mezi 8:00 a 14:00. 10% sleva
 • Relaxační masáž 60 min. se dvěma dívkami jen 3 000 Kč
Objednat se

 

Vážený klienti! Nyní jsme otevřeli nový luxusní salon Na Bojisti 22 Praha 2. Rádi Vás uvidíme! Čekají na vás krásné, profesionální maserky, drinky zdarma, skvělá relaxace!

Masáž s potěšením za příjemné ceny

 • Erotic mix 1h – 1700 Kč
 • Tělo ma tělo – 1700 Kč
 • Erotic mix s 2 holkama – 2900 Kč

Proč zajít na erotické masáže právě k nám

Mějte na paměti tyto výhody

2

100% skutečné fotky

3

Whiskey zdarma

5

Vana, čistota

1

Rozvrh masérek

3

100% Anonymita

4

Věrnostní kartička

4

Bar

1

Sprcha s masérkou před a po

VIP (1)

Masérka je po celou dobu masáže nahá

3

Můžete se dotýkat celého těla

4

Nejlepší cena

Objednat se

Top masáže - Erotické procedury pro náročné

Nechte se přivést na vrchol cestami, o kterých jste jen nesměle snil či snila a seznamte s procedurami, které jste doposud neznali.

Recenze. Erotické masáže očima klientů

Inspirujte se u našich návštěvníků. Zjistíte, že naše služby za to stojí.

Vlastimil Suchý
Vlastimil Suchý
25. April, 2022.
Hezký interiér krásné a příjemné masérky
Oliver Berndt
Oliver Berndt
21. April, 2022.
Sehr freundliche Reservierung und hübsche Frauen dort. Mir hat der Service sehr gut gefallen und ich war rundum zufrieden. Danke an die schöne und liebenswerte Zlata. Es war eine sehr schöne Erfahrung.
Stefano Liberatore
Stefano Liberatore
10. April, 2022.
One of the best experience in my life! Lovely girls, amazing place, and fabulous experience! Highly recommend
Sebastian Šimon
Sebastian Šimon
9. April, 2022.
Velmi příjemné prostředí. Servis na rezervaci velmi příjemně reaguje. Slečny jsou usměvavé a člověk si tam může nejen zpravit záda, ale po náročné práci zrelaxovat. Rád se vracím a každá slečna je zajímavá..
Libor Castulik
Libor Castulik
9. April, 2022.
Nejlepší masáže v Praze, úžasné prostředí skvělý přístup prostě Best in Prague
Best of music
Best of music
8. April, 2022.
Perfect place with perfect girls. Not my last time i was here.
Přečíst recenze

Interiér salonu

Luxusně zařízené pokoje, které připomínají orientální palác, zajišťují absolutní soukromí. Intimita a erotická atmosféra vás mile překvapí

Prohlédnout interiér

FOR YOU VIP SpaMassage
Na bojišti 22, Praha 2
Pracovní doba: 24 hodin denně

Erotické masáže – Praha

Láká vás nevídané dobrodružství? Náš salon erotické masáže Praha vám nabízí párové či individuální procedury, při nichž vyvrcholíte v dámském či mužném objetí. Co může být dokonalejší, než uvolnění ztvrdlého svalstva? Opravdu jedno jakého. Naše ryze erotické masáže vám pomohou dosáhnout orgasmu, při němž se bude chvět celé vaše tělo a do krve se vám vyplaví dosud nezažité množství hormonů štěstí. Ať už jste žena či muž, po návštěvě našeho salonu budete plní nevídané energie a vaše mysl se odpoutá od běžných starostí.

Nemůžete z jakéhokoliv důvodu náš salon navštívit? Nabízíme eskort masáže k vám domů nebo na hotelový pokoj. Tento servis je možné využít i jako oblíbený bod oslav a večírků.

Pikantní a přitom tělu a mysli prospěšné – takové jsou naše erotické masáže

Zkušené ruce našich masérek i masérů vás uvolní a rozproudí vám krev v těle. Už to samo osobě stačí. K tomu vás ovšem zbaví i stresu a úzkosti, zlepší vaše sebevědomí a posílí libido. Naučí vás intenzivně prožívat orgasmus. Sami nad sebou začnete přemýšlet pozitivně.

Řada odborníků vám také potvrdí, že erotické masáže pomáhají při léčení předčasné ejakulace a problémů s pánskou prostatou. V neposlední řadě jsou účinným pomocníkem i při léčbě neplodnosti.

Objednat se
FAQ
Při erotické masáži jste vy i masérka nazí, za příplatek se může eventuálně obléci do sexy spodního prádélka.
Náš salon můžete navštívit i bez rezervace. Věnovat se vám bude některá z masérek, které budou momentálně přítomné.
Sex není součástí naší nabídky a k erotické masáži jej neposkytujeme.
Dotýkání se masérky je povoleno, k některým masážím patří dokonce i líbání.
Platby v hotovosti přijímáme, a to jak ve eurech, tak korunách.

Erotickou masáž v našem salonu „FOR YOU“ si můžete objednat:

 • na našem webu klikněte na pole Rezervace – Masérka – Masáž – Čas. Nezapomeňte prosím ponechat své telefonní číslo a e-mail, abychom mohli potvrdit rezervaci a kontaktovat Vás;
 • napište do chatu, který se nachází v pravém dolním rohu stránek, operátor vám provede rezervaci;
 • zavolejte nám na telefonní číslo +420720422753;
 • napište na stejné číslo na WhatsApp, Viber nebo Telegram;
 • pište na e-mail info@spamassage.cz.
 • erotická masáž začíná sprchou spolu s krásnou masérkou;
 • poté začíná proces erotické masáže: jemné hlazení celého těla pomocí teplého gelu/oleje, masáž rukama, masáž hýždí, hrudi, nohou, masáž celého těla (tělo na tělo);
 • při každé erotické masáži se můžete dotknout dívčina těla a dokonce se i políbit (VIP masáž s dotykem a líbáním);
 • na konci erotické masáže Vás masérka přivede k nejvyššímu bodu potěšení;
  na konci erotické masáže se osprchujete s masérkou, již dobře naladěni a plní pozitivní energie.

Absolutně ve všech našich erotických masážích je masérka nahá, takže si můžete vychutnat její krásné tělo a dokonalou tvář při erotické masáži.

Pokud jste si již vybrali určitý čas a jste si jisti, že jste schopni se dostavit v konkrétní den a čas, je ideální provést rezervaci pár hodin dopředu, nebo i klidně s několikadenním předstihem (a potvrdit ji den před termínem rezervace).
V případě, že si vzpomenete jen chvíli předtím, kdy by jste nás rádi potěšili svoji návštěvou, i to je možné, prosím zavolejte na číslo +420720422753, operátorka Vám potvrdí, zda-li je možné se dostavit ve Vámi zvolený čas a dívku, která Vás rituálem erotické masáže provede si vyberete na místě (dle aktuální obsazenosti dívek)

Samozřejmě můžete. Náš správce nebo Vaše masérka Vám v případě zájmu sdělí nabídku nápojů, ze které si stačí pouze vybrat.

Ano, je možné platit v eurech i dolarech, hodnota měn je následující: 1€ = 24,- Kč, 1$ = 20,- Kč

Ano, samozřejmě je to možné, obvykle máme k dispozici 6-7 masérek na každou směnu a pracujeme nonstop, takže je možné přijít a vybrat masérku pro Vámi zvolenou erotickou masáž na místě u nás v salonu FOR YOU.

Ano, nabízíme našim klientům možnost si erotickou masáž užít v pohodlí hotelu či domova (platí pouze na území hlavního města Prahy).Tato služba je k dispozici v případě hodinové masáže a delší. Relaxační masáž, které většinou provádíme v případě služby mimo salon (masáž rukama, tělo na těle, masáž intimní oblasti, můžete se dotknout celého těla masérky, sprcha před a po masáži společně s masérkou).

Ano, je to možné, co může být krásnějšího absolvovat a cítit nové pocity a emoce, zapálit plamen ve své drahé polovičce? Pro pár nabízíme erotickou masáž s jednou nebo dvěma masérkami. Je možné využít služeb maséra a masérky (samozřejmě dle Vašeho výběru). Erotická masáž pro pár je také provedena s ručním zakončením pro oba, jemně a smyslně…

Na erotickou masáž je možné přijít bez rezervace, na výběr budou krásné a mladé masérky, které vás provedou nezapomenutelným rituálem Vámi vybraného druhu erotické masáže, na kterou se budete s potěšením vracet.