+420 720 422 753
Zavolejte nám 24/7

Body To Body masáž

Body To Body masáž image 1
Objednat se

Ceník masáže tělo na tělo

1 MASSEUSE
30 min 1 300 Kč 54 €
60 min 1 800 Kč 75 €
90min 2 700 Kč 112 €
120min 3 600 Kč 150 €
2 MASSEUSES
30 min 2 300 Kč 96 €
60 min 3 000 Kč 125 €
90min 4 500 Kč 187 €
120min 5 800 Kč 242 €

Erotická masáž tělem může být prováděna jednou nebo dvěma masérkami. Od tohoto faktu se odvíjí pochopitelně cena. Dalším ukazatelem je doba, po kterou masáž probíhá. Nejkratší trvá 30 minut, nejdelší pak 120 minut. Lze zvolit 60 či 90 minut. V podstatě není možné doporučit, co by bylo pro vás tím pravým. Jestli masérka či dvě a na jak dlouhou dobu. Avšak dvě vás rozhodně překvapí.Erotická masáž tělo na tělo je přesně tím, po čem právě to vaše tělo a vaše mysl už dlouho touží.

Erotickou masáž tělo na tělo nelze slovy popsat tak, aby odpovídajícím způsobem zachytily veškerou slast, kterou nabízí. Je ji nutno naplno zažít.

Masáž tělo na tělo v Praze

Nuru masáž tělo na tělo je jednou z nejsmyslnějších. Už z názvu je patrné, že masérka nepoužívá k hlazení a příjemným dotykům pouze své ruce, ale bude se vás dotýkat svým tělem. Proč je masáž body to body tolik oblíbená a vyhledávaná? Nic složitého v tom nehledejte. Nese totiž sebou skutečně nevšední prožitky. Tím, že se zapojí celé tělo, se slastné pocity nečekaně násobí. Erotická masáž tělo na tělo je přesně tím, po čem právě to vaše tělo a vaše mysl už dlouho touží.

Život je krátký a nevychutnat si vše, co nabízí, by přece byla velká škoda. Tak neváhejte.
Objednat se

Naše erotické masérky

Erotická masáž tělo na tělo je skutečným uměním. Dívky, které ho provádějí, ovládají tuto techniku s naprostou dokonalostí a lehkostí. Ve chvíli, kdy bude tělo masérky klouzat po vašem těle, dojde až k nadpozemskému propojení. Všemi smysly budete vnímat pozitivní energii, smyslnost a dokonalé ženské tvary.

Proměňte fantazii ve skutečnost. Seznamte se s našimi masérkami.

Začátek masáže bude pomalý a velmi vzrušující

Před samotnou masáží se můžete rozhodnout, zda si necháte celý její průběh na masérce nebo se s ní domluvíte na podrobnostech a sdělíte jí své erotické představy. Není třeba se ničeho obávat. Láká vás například BDSM masáž? Není problém se domluvit a ujasnit si pravidla. Pak bude následovat relaxační a zároveň vzrušující společná sprcha.

Vaše prohřáté tělo je v tuto chvíli připraveno oddat se nezapomenutelnému zážitku.

Masérka pomalu nanášejí na celé vaše tělo teplý olejíček. Váš dech se prohlubuje a vy cítíte krásné lehké vzrušení. Masérka je po celou dobu masáže zcela nahá. Chcete se dotknout jejích krásných křivek? Věřte, že se vašim dotekům bránit nebude.

Začátek masáže je velmi jemný a pozvolný. Ruce masérky a poté i její tělo s vámi postupně naváže hlubší kontakt. Tím, že bude se bude prožitek stupňovat pomalu, bude v závěru o to intenzivnější.

Jedním vyvrcholením masáž končit nemusí

Ve druhé fázi masáže se masérka pomalu přesouvá na vaše tělo. Je jen na vás, zda chcete ležet ještě chvíli na břiše a na záda se otočit až za nějaký okamžik . A až se konečně obrátíte a vaše vzrušení se bude stupňovat, soustředí se ruce i tělo dívky na vaše intimní partie a budou laskat váš penis a vaše varlata. Ke slovu přichází masáž lingamu.

Prožijete krásné napětí i naprosté uvolnění. Pomalu přichází intenzivní a v každém směru dokonalý sexuální zážitek.

Litujete, že už vše končí? Nemusíte.

Jestliže to bude vaše přání, pak to jedním vyvrcholením končit nemusí a masérka bude pomalu (či intenzivně) pokračovat tak, aby vás dovedla opět na vrchol.
Poté přichází chvíle, kdy opět zamíříte se svou krásnou masérkou do sprchy. Erotická masáž je od klasického sexuálního zážitku trochu odlišná. Zatímco po klasickém sexu můžete cítit únavu a vyčerpání, po erotické masáži se cítíte svěží. Jakoby jste se oprostili od veškerých starostí. Budou se náhle zdát malicherné, a tak krásně daleko.Od této chvíle budete vnímat všechny sexuální prožitky mnohem intenzivněji a smyslněji. Zjistěte to!

Objednat masáž
FAQ
Masáž tělo na tělo využívá masážní olej místo nuru gelu a také se mírně liší v technice. Slast vám ale obě poskytnou stejnou!
Ano, pokud chcete kamarádovi, známému či někomu blízkému věnovat netradiční dárek, můžete mu zakoupit poukaz na erotickou masáž u nás.
Při masáži tělo na tělo se používá speciální masážní olej, který je příjemný na kůži a zároveň snadno omyvatelný.
Nejsnazší je objednat masáž přes k tomu určený formulář zde na stránce. Objednávky ale přijámáme i e-mailem, telefonicky, případně přes online chat.
Přijímáme hosty i bez objednání a některá z přítomných masérek se vás ráda ujme, není ale 100% jisté, že nebudou zrovna všechny zaneprázdněny. jistější je proto učinit rezervaci předem.
Fungujeme nonstop po celý rok, 24 hodin denně.