Lingam masáž

Lingam masáž image 1
Chci se objednat

Ceník masáže lingamu/penisu:

1 MASSEUSE
30 min 1 800 Kč 79 €
60 min 2 400 Kč 105 €
90min 3 400 Kč 148 €
120min 4 400 Kč 192 €

Průběh masáže:

Co je to masáž lingamu?

Pojem erotická masáž lze chápat jako formu relaxace. Když se člověk cítí na dně nebo má za sebou náročný den v práci, není lepší způsob, jak se uvolnit, než si dopřát kvalitní erotickou masáž. Mezi různými druhy erotických masáží, které jsou k dispozici, vyniká masáž lingamu, zaměřená speciálně na penis. Na rozdíl od smyslně masáže, která zahrnuje celé tělo, se tato konkrétní technika soustředí pouze na intimní oblast. 

 

Co přesně tato masáž obnáší, kromě zjevného zaměření na penis? 

 

Dovolte nám to upřesnit. Praxe známá jako masáž lingamu, také označovaná jako masáž penisu, má potenciál pro hlubší rozjímání a reflexi na toto téma. Po výběru masérky přejdete do společné sprchy. I tento jednoduchý akt očisty může přinést hluboký pocit uvolnění. Představte si uklidňující pocit vody, která stéká po vás i přes masérku. Odtud přejdete do další fáze, kdy se masérka bude pečlivě věnovat vašim intimním partiím včetně varlat pomocí teplého přírodního oleje. Toto nádherné teplo vás zahalí a na okamžik smyje všechny starosti nebo potíže. Po celou dobu masáže zůstává masérka naha a dodává celkovému zážitku další vrstvu přitažlivosti. Během celého procesu budete mít radost z pohledu na fascinující postavu vámi vybrané masérky. Kromě jiných aspektů je významnou složkou hmatový vjem. Je důležité respektovat hranice a soustředit se pouze na poskytování pohodlí, aniž by to způsobovalo jakékoli nepohodlí. Za takových okolností lze masáž uzavřít. Masérka bude pokračovat v masáži, dokud nedosáhnete stavu zvýšeného potěšení(vyvrcholeni). Podobně jako u jiných erotických masáží není počet vyvrcholení, kterých lze dosáhnout, omezen. Ujišťujeme vás, že doba trvání masáže nebude nečekaně zkrácena. Úroveň spokojenosti odvozená z této zkušenosti bude nakonec určována vaším vlastním zapojením a potěšením. 

 

Vzrušující společná sprcha aneb oční kontakt ve sprše.  

 

Na závěr můžete očekávat smysluplnou společnou sprchu, kde jsou stále cítit přetrvávající pocity z doteků masérky. Nepochybně bude touha znovu navštívit a prožít celý erotický masážní zážitek silná.

 

Uvidíme se na masáži,

Salon FOR YOU.

FAQ
Erotickou masáž u nás můžete věnovat i vašim známým, kamarádům či kolegům jako dárek, není to žádný problém!
Tantrická masáž se běžně soustřeďuje na celé vaše tělo. Při lingam masáži jsou masírovány jen vaše intimní partie, ačkoliv použité techniky vychází z tantrické masáže.
Hlavním principem lingam masáže je oddalování rozkoše. Vaše masérka bude střídat intenzitu stimulace vašich intimních partií, něžně vás dráždit a postupně zvyšovat erotické napětí až na jeho samotnou hranici. O to větší pak bude síla závěrečného vyvrcholení, kde dostane nahromaděná erotická energie volný průchod.
Ano, masérky se dotýkat můžete, i když při lingam masáži obvykle stačí jen uvolnit se a nechat se masérkou opečovávat. Pokud vám jde primárně o vzájemné doteky, máme tu spoustu dalších masáží, které tomuto účelu vyhovují více.
Lingam masáž není jen o intenzivní erotické rozkoši na závěr. Učí vás i ovládat a pracovat s erotickou energií a být vůči ní vnímavější. Můžete se díky ní naučit přijímat i rozdávat slast mnohem lépe, než dosud.