+420 720 422 753
Zavolejte nám 24/7

Lingam masáž

Chci se objednat

Ceník služeb

1 MASSEUSE
30 min 1 800 Kč 79 €
60 min 2 400 Kč 105 €
90min 3 400 Kč 148 €
120min 4 400 Kč 192 €

Pokud vás nabídka žhavých masáží zaujala, neváhejte se podívat na naši lákavou cenovou nabídku, kde si můžete vybrat z mnoha variant masáží s různou délkou trvání. Zjistíte, že nevídané je cenově více než dostupné

Masáž lingamu v Praze je jednou z nejpříjemnějších masáží vůbec. Dopřejte si také opravdovou relaxaci pod rukama našich šikovných masérek, které dokáží používat ty nejžhavější techniky masáže penisu!

Masáž lingamu si u nás opravdu užijete!

Masáž penisu, což je zjednodušeně řečeno masáž lingamu, znamená bezpečné uvolnění, relaxaci a hlavně silný erotický a stimulační zážitek. Základem je tantrická masáž lingamu, velmi stará technika, která věnuje pozornost penisu a jeho okolí. Jde o hluboce intimní masáž,která zaručuje erotické napětí a silné vzrušení. Nakonec se samozřejmě dostaví slastné vyvrcholení a uvolnění těla i mysli. Může být vícekrát zopakováno.

Pokud máte raději soukromí svého bytu nebo hotelového pokoje, masáže jsou nabízeny také ve vašem prostředí formou eskort masáže, kdy masérka přijede za vámi.

Masáž s hlubokou tradicí

Masáž lingamu je velmi speciální technikou, jejíž původní varianta z Indie se věnuje nekolikahodinove masáži těch nejintimnějších míst lidského těla – pohlavních orgánů – ať už muže nebo ženy. Její historie sahá až 1500 let do dávné minulosti. Muži nabízí mimo samotné masáže penisu ještě daleko hlubší a niternější zážitek. Usiluje totiž o splynutí mysli s tělem u obou zúčastněných – přijímajícího i masérka či masérky. Masáž lingamu v Praze je jednou z velmi oblíbených služeb vyhledávaných muži různého věku.

Chci se objednat

Máme nejlepší masérky!

Rozumí potřebám mužského těla a jsou skutečně krásné. Stačí si jen vybrat? Tak do toho

Jak vše probíhá? Máte se na co těšit!

Chcete znát postup masáže lingamu?

Masáž penisu v Praze není jedinou nabídkou našich skvělých masérek. Naše masérky se totiž dokáží s radostí, láskou a opravdovou vášní věnovat i dalším speciálním masážím, jako jsou například BDSM masáž, která přináší žhavé prvky škádlení a nadvlády ženy s bičíkem, nebo vášnivou pussycat masáž. Samozřejmostí jsou iekort masáže.

Těšíte se? Naše masérky také. Tak si pospěšte
Objednat se
FAQ
Erotickou masáž u nás můžete věnovat i vašim známým, kamarádům či kolegům jako dárek, není to žádný problém!
Tantrická masáž se běžně soustřeďuje na celé vaše tělo. Při lingam masáži jsou masírovány jen vaše intimní partie, ačkoliv použité techniky vychází z tantrické masáže.
Hlavním principem lingam masáže je oddalování rozkoše. Vaše masérka bude střídat intenzitu stimulace vašich intimních partií, něžně vás dráždit a postupně zvyšovat erotické napětí až na jeho samotnou hranici. O to větší pak bude síla závěrečného vyvrcholení, kde dostane nahromaděná erotická energie volný průchod.
Ano, masérky se dotýkat můžete, i když při lingam masáži obvykle stačí jen uvolnit se a nechat se masérkou opečovávat. Pokud vám jde primárně o vzájemné doteky, máme tu spoustu dalších masáží, které tomuto účelu vyhovují více.
Lingam masáž není jen o intenzivní erotické rozkoši na závěr. Učí vás i ovládat a pracovat s erotickou energií a být vůči ní vnímavější. Můžete se díky ní naučit přijímat i rozdávat slast mnohem lépe, než dosud.