Masáž tělo na tělo

Masáž tělo na tělo image 1
Objednat se

Ceník masáže tělo na tělo

1 MASSEUSE
30 min 1 400 Kč 62 €
60 min 1 900 Kč 83 €
90min 2 800 Kč 113 €
120min 4 000 Kč 175 €
2 MASSEUSES
30 min 2 500 Kč 110 €
60 min 3 300 Kč 145 €
90min 4 500 Kč 197 €
120min 6 000 Kč 263 €

Průběh masáže:

O masáži tělo na tělo:

Už jste někdy byli na erotické masáži? Existují různé druhy masáží, díky kterým se budete cítit dobře. Klasické masáže a erotické masáže mají každá svůj způsob, jak se cítit spokojeně. Pokud ale chcete zkusit něco ještě vzrušujícího, existují i jiné druhy masáží, které vás mohou posunout na další úroveň. 

Už jste někdy slyšeli o erotické masáži tělo na tělo? 

Je to tehdy, když masérka používá celé své tělo včetně intimních partií k masáži vašeho těla teplým olejem. Může to být opravdu příjemné a budete se cítit ještě lépe.Tělo na tělo masáž, která jde přímo z jednoho místa na druhé, na rozdíl od jakékoli jiné masáže, kterou jste dosud absolvovali! Je důležité vysvětlit, jak tento speciální druh masáže funguje. Nemůžete začít hned, když požádáte o masáž. Musíte brát věci krok za krokem. 

Poté, co požádáte o masáž, první věc, kterou uděláte, je osprchovat se s osobou, která masíruje. Je to příjemný způsob relaxace. Poté přejdete k další části, kde erotická masérka  používá své tělo, aby vás masírovala. Oba jdete do speciální postele zvané futon, kde si můžete lehnout, jak chcete. Nejdůležitější je, abyste se cítili pohodlně. V tomto okamžiku můžete udělat věc, která vás nejvíce vzrušuje. 

Říká se tomu metoda Body-to-Body. 

Masérka, která vás masíruje, použije k masáži své vlastní tělo pomocí teplých olejů. Oleje pomáhají jejich tělům klouzat po vašem a vy si můžete masáž užívat až do konce. Masérka poskytující masáž bude nahá a můžete se jí dotýkat. Při masáži začnete dělat různé věci, při které se budete cítit opravdu dobře a šťastní. Po erotické masáži masérka používá ruce a tělo k masáži vašich intimních partií. Zaměřují se jak na penis, tak na varlata. Masírují, dokud nedosáhnete vrcholu. 

Pokud je ještě čas, mohou vám dělat další masáže a počet vyvrcholení není omezen.

Uvidíme se na masáži, Salon FOR YOU.

FAQ
Masáž tělo na tělo využívá masážní olej místo nuru gelu a také se mírně liší v technice. Slast vám ale obě poskytnou stejnou!
Ano, pokud chcete kamarádovi, známému či někomu blízkému věnovat netradiční dárek, můžete mu zakoupit poukaz na erotickou masáž u nás.
Při masáži tělo na tělo se používá speciální masážní olej, který je příjemný na kůži a zároveň snadno omyvatelný.
Nejsnazší je objednat masáž přes k tomu určený formulář zde na stránce. Objednávky ale přijámáme i e-mailem, telefonicky, případně přes online chat.
Přijímáme hosty i bez objednání a některá z přítomných masérek se vás ráda ujme, není ale 100% jisté, že nebudou zrovna všechny zaneprázdněny. jistější je proto učinit rezervaci předem.
Fungujeme nonstop po celý rok, 24 hodin denně.