+420 720 422 753
Zavolejte nám 24/7

Nuru masáž

Nuru masáž image 1
Objednat se

Ceník nuru masáže

1 MASSEUSE
30 min 1 300 Kč 54 €
60 min 1 800 Kč 75 €
90min 2 500 Kč 105 €
120min 3 500 Kč 146 €
2 MASSEUSES
30 min 2 400 Kč 100 €
60 min 3 200 Kč 133 €
90min 4 200 Kč 175 €
120min 5 400 Kč 224 €

Probuzení vaší sexuality je přesně to, co vám chybí ke spokojenosti.

Erotické masáže provázejí lidstvo po staletí. Jsou spojeny se sexualitou a příjemnými prožitky. Erotické masáže se ale od sebe mohou zásadně odlišovat. Některé z nich postupem času povýšily doslova na umění. K takovým patří bezesporu nuru masáž. Existují samozřejmě i jiné druhy. Vyzkoušet lze například smyslnou BDSM masáž.

Na kolik minut či hodin si objednat erotické masáže? Praha má různé ceny a my ty nejzajímavější. Každý člověk je jiný a každý si svůj erotický zážitek vychutnává jiným způsobem. Proto na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď. Své tělo znáte jen vy a víte, jak je vzrušivé. Napoprvé můžete zvolit například zlatou střední cestu a objednat si masáž na jednu hodinu.Možná by nebylo od věci s masérkou se předem domluvit, co vám vyhovuje. Jestli pomalu dojít k jednomu vyvrcholení na závěr masáže nebo si jich vychutnat více v jejím průběhu. Je samozřejmé, že různé délky nuru masáže mají i různé ceny. Takové, kterých se nemusíte obávat.

Co je nuru masáž?

Umění, které bylo odnepaměti praktikováno v Japonsku.

Z Japonska pochází také samotný název. Nuru znamená kluzký. Pokud bychom tedy označení doslovně přeložili, pak se jedná o kluzkou (klouzavou) masáž. Je to velice intimní prožitek, při kterém se vás nedotýká masérka pouze rukama, ale celým svým nahým tělem. Cílem této masáže je naprosté uvolnění, odpoutání se od starostí běžného dne a poznání vlastního těla.

Erotika a umění patří k sobě. Vychutnejte si umění erotické masáže.
Objednat se

Naše erotické masérky

Lidská fantazie a představivost nezná hranic. V oblasti sexu to platí na 100 %. Co se právě vám vybaví, pokud se řekne „erotická masérka“? Jestliže před vámi právě teď stojí mladá a krásná dívka s dokonalým tělem, pak jsou vaše představy naprosto reálné.

Bonusem je to, že dívky techniku nuru masáží dokonale ovládají, znají taje lidského těla a přesně vědí, kde jsou vzrušivá a citlivá místa.Mají nejen něžné ruce, ale také krásné tělo.

Starosti se rozplynou a zůstanou jen slastné pocity

Máte tak trochu trému z první zkušenosti s erotickou masáží? Napadá vás, co se od vás bude očekávat? Od začátku až do konce nemusíte dělat vůbec nic. Jen se nechat rozmazlovat. Masérka převezme veškerou iniciativu za vás. Nejprve si dáte společnou sprchu, která vaše tělo prohřeje a nabudí vaše libido.

K posílení vzrušujícího zážitku používá masérka speciální Nuru gel. Napadlo vás, jak by bylo krásné dotknout se jejího těla? Tak na nic nečekejte a udělejte to.

Ještě nekončíme

To nejlepší teprve přichází. Masérka přibližuje své tělo k vašemu a začíná po něm klouzat. V závěrečné části se masérka věnuje intimním partiím. Čeká vás masáž lingamu čili erotická masáž penisu. Lingam masáž spočívá v pomalém a jemném hlazení a masírování intimních míst. Pomalu míříte k vyvrcholení.

A na závěr?

Jak popsat celý zážitek? Je to jednoduché. Na erotickou masáž přišel člověk, který byl napjatý ze stresu a starostí, které na něho dlouhý čas doléhaly. Odchází člověk, který je uvolněný a spokojený. Navíc měl příležitost poznat své vlastní tělo. Jeho intimní život se změní a bude plný intenzivních a smyslných prožitků. Erotická nuru masáž změní váš pohled na sex i na život.
Objednat se
FAQ
Nuru gel je speciální kluzký gel z mořských řas, který dal nuru masáži jméno. Gel umožňuje hladké klouzání masérčina těla po tom vašem. Nedělá skvrny a není nijak cítit, po masáži jej snadno smyjete ve sprše.
Nuru masáž probíhá v těsném kontaktu tělo na tělo. Vaše masérka se bude hladce klouzat a třít se o vaše tělo díky speciálnímu kluzkému gelu. Masáž probíhá na břiše i na zádech a oba při ní budete nazí.
Rezervovat si svou masáž lze formulářem zde na stránkách, ale i telefonicky, e-mailem nebo přes online chat.
Nuru masáži se občas říká „sex bez sexu“ vzhledem k míře vzájemného kontaktu. Oproti jiným masážím zde masérka více zapojuje celé své tělo, což činí nuru tím více vzrušující.
Náš salon je otevřen nonstop po celý rok, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.