Nuru masáž

Nuru masáž image 1
Objednat se

Ceník nuru masáže

1 MASSEUSE
30 min 1 500 Kč 66 €
60 min 2 000 Kč 88 €
90min 3 000 Kč 132 €
120min 4 000 Kč 175 €
2 MASSEUSES
60 min 3 500 Kč 154 €
90min 4 800 Kč 211 €
120min 6 500 Kč 285 €

Průběh masáže:

O Nuru masáži:

Pokud se chcete oddat světu erotických masáží, ale nejste si jisti, jaký typ si vybrat, rádi vám poradíme, co by pro vás mohlo být příjemné. Nuru masáž je například forma erotické masáže, která pochází z Japonska a lze ji považovat za zážitek tělo na tělo. Je však důležité poznamenat, že Nuru masáž zahrnuje jemné nuance, kterým se budeme hlouběji věnovat v následujících částech.

 

Zažijte klid Nuru masáží nebo se ponořte do krásy! 

 

Japonska masaž pomocí doteků svých prstů. Při této masáži používá šikovná masérka unikátní Nuru gel. Jak již bylo zmíněno, Nuru masáž je podobná masážím Body-To-Body, přičemž jediným rozlišujícím faktorem je použití speciálního Nuru gelu. Pro začátek vás masérka zavede do společné sprchy, kde společný akt očisty vytváří atmosféru, která usnadňuje přirozené spojení. Když se vaše těla dostanou do kontaktu, odevzdáte se slastným pocitům, které vyvstanou, a umožníte si být plně ponořeni do blaženého potěšení. Je důležité vzít v úvahu, že výběr masérky je zcela na vás, což vám umožní upřednostnit to, co je pro vás nejdůležitější, ať už je to vzhled, chování nebo věk. Jakmile si vyberete a vychutnáte si společnou sprchu, přejdete do futonu, kde vám masérka poskytne masáž. Jak již bylo zmíněno, Nuru masáž je obdobou masáží tělo na tělo, s výjimkou použití speciálního Nuru gelu. Stejně jako jiné formy erotických masáží bude masérka provádět masáž zcela nahá. 

 

Nadále přijímáme japonskou tradici smyslné masáže. 

 

Do fyzického kontaktu s masérkou se lze bez problémů zapojit, ale je důležité vzít v úvahu pokyny, které je třeba dodržovat. Požitek z Nuru masáže nemá obdoby, zejména během jejího vyvrcholení, což je bezpochyby ten nejpotěšitelnější aspekt. Absence omezení počtu vyvrcholení navíc dodává na jeho nesmírné přitažlivosti. 

 

Dopřejte si zážitek z Nuru masáže v japonském stylu a odevzdejte se do šikovných rukou podmanivé masérky.

 

Uvidíme se na masáži,

Salon FOR YOU.

FAQ
Nuru gel je speciální kluzký gel z mořských řas, který dal nuru masáži jméno. Gel umožňuje hladké klouzání masérčina těla po tom vašem. Nedělá skvrny a není nijak cítit, po masáži jej snadno smyjete ve sprše.
Nuru masáž probíhá v těsném kontaktu tělo na tělo. Vaše masérka se bude hladce klouzat a třít se o vaše tělo díky speciálnímu kluzkému gelu. Masáž probíhá na břiše i na zádech a oba při ní budete nazí.
Rezervovat si svou masáž lze formulářem zde na stránkách, ale i telefonicky, e-mailem nebo přes online chat.
Nuru masáži se občas říká „sex bez sexu“ vzhledem k míře vzájemného kontaktu. Oproti jiným masážím zde masérka více zapojuje celé své tělo, což činí nuru tím více vzrušující.
Náš salon je otevřen nonstop po celý rok, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.