+420 720 422 753
Zavolejte nám 24/7

Párová erotická masáž

Párová erotická masáž image 1
Máme zájem

Ceník

Nebojte se, nezaskočí vás. Proto můžete v klidu vybírat délku masáže

1 MASSEUSE
60 min 4 000 Kč 167 €
90min 6 000 Kč 250 €
120min 8 000 Kč 333 €
2 MASSEUSES
60 min 6 500 Kč 271 €
90min 9 500 Kč 395 €
120min 12 000 Kč 500 €
Párová erotická masáž dodá vašemu intimnímu životu zcela jiný rozměr..

Erotická masáž pro páry v Praze

Masáže mohou mít celou řadu variant. Záleží na tom, co od nich očekáváme a zda splní vše, co očekáváme. Existují erotické masáže pouze pro muže – příkladem je masáž lingamu. Zcela jinak budou pochopitelně probíhat erotické masáže pro ženy. Jedno mají ale všechny druhy společné. Uvolnění a poskytnutí příjemných prožitků. Současná uspěchaná doba má na nás nepříznivý vliv a mnohdy se to může odrazit také na našem sexuálním životě.

Rezignovat na krásné prožitky, jež máme doslova na dosah ruky, není tou správnou cestou. Může se stát, že právě dlouhodobý stres nebo odříkání má za následek obavy, jestli má naše tělo ještě vůbec o sex a erotiku zájem.

Máme zájem

Naše masérky

Erotická Nuru masáž pro páry je přesně tím pravým pro partnery, kteří chtějí oživit svůj intimní život. Stačí si to představit. Nemusíte vůbec nic dělat, o všechno se postarají dvě zkušené masérky.

Jak to probíhá

Společně si dáte teplou sprchu, která vás krásně uvolní a navodí příjemné pocity.

Něžné ruce našich masérek jsou připraveny rozmazlovat vaše těla.

Přichází druhá část masáže, při které se otočíte na záda a masérka s pomocí Nuru olejíčku začne klouzat po vašem těle. I vy se můžete masérky dotýkat. To, jak se zatím vyhýbá vašim intimním partiím, je velice vzrušující. Pak pomalu a postupně zapojí do hry i tyto části vašeho těla. Masáž je prováděna až do úplného vyvrcholení.

Po masáži tu je ještě chvíle jen pro vás a vašeho partnera. I to je důležité. Vždyť jste se právě k sobě přiblížili mnohem více a vaše intimita se dokonale propojila a vidíte jeden druhého docela jinýma očima.

Objednat párovou masáž
FAQ
Masáže vždy připravujeme tak, aby byli všichni spokojeni. Co si dovolíme nebo nedovolíme je zcela na naší předchozí dohodě.
Masáže pro páry často poskytujeme i u klientů doma, a to po celé Praze. Na podrobnostech se s vámi rádi dohodneme.
Naše masérky ani maséři přímý sex neposkytují. V rámci párové masáže vám ale rádi poskytnou chvilku v soukromí s vaším partnerem, kdy si můžete dělat, co uznáte za vhodné.
Pokud chcete některé z něžných dotyků vaší masérce či masérovi oplatit, jen do toho – u nás to není problém.
Ano, veškeré fotografie i uvedené informace jsou pravé, v naší galerii falešné profily nenajdete.