Párová erotická masáž

Párová erotická masáž image 1
Máme zájem

Ceník

1 MASSEUSE
60 min 3 200 Kč 140 €
90min 4 000 Kč 175 €
120min 5 200 Kč 228 €
2 MASSEUSES
60 min 4 000 Kč 175 €
90min 5 600 Kč 246 €
120min 7 400 Kč 325 €

Průběh masáže:

O masáži pro páry:

Připadají Vám erotické masáže individuálně neatraktivní? Napadlo vás někdy zažít s partnerem erotickou masáž? Pokud váš partner svolí, může to být obohacující zážitek. Možná se ptáte proč. Odpověď je celkem jednoduchá: máte totiž možnost přijít na párovou erotickou masáž, která kombinuje různé masážní techniky po dobu dle vašeho výběru. Dá se to přirovnat k lákavé směsi, kde můžete očekávat současně jak relaxační erotickou masáž, tak intimní masáž těla na tělo. Výběr toho, co si od masérky přejete, je nakonec zcela na vás. Výběr párové masáže je vynikající a pečlivě zvážené rozhodnutí. Před plánováním erotické masáží je důležité pečlivě vybrat masérku/masérek, kteří se vám budou věnovat. Pravděpodobně se rozhodnete pro třetí volbu, která zahrnuje jak mužského, tak ženského maséra. Tato konkrétní možnost je široce oblíbená pro páry, které hledají intimní a smyslný eroticky masážní zážitek. Je to pochopitelné, protože muži často preferují ženskou masérku, zatímco ženy se přiklánějí k masérovi mužskému. Navíc vás může překvapit, když zjistíte, že během párové masáže nastává uklidňující okamžik, kdy vám je poskytnuto naprosté soukromí, což umožňuje skutečně intimní a osobní zážitek. V tomto intimním zážitku budete také pohoštěni bezplatnou lahví šampaňského, která je zahrnuta v ceně. 

 

Pojďme se však zamyslet nad počátečními fázemi.

 

Párová erotická masáž začíná společnou sprchou, která je vedena po boku masérky, nebo v případě příjemkyně s masérem. Každá smyslná erotická masáž vždy začíná touto společnou sprchou, stimulující smysly i tělo. Poté budete navedeni k lehátku, kde absolvujete masáž tělo na tělo. Zkušená masérka bude jemně klouzat po vašem těle za použití zklidňujících přírodních olejů. 

 

Zpráva přesahuje tento bod! 

 

Jak již bylo zmíněno, erotická masáž pro páry zahrnuje různé druhy masáží, připomínající sloučení smyslových zážitků. Proto je vhodné diskutovat o konceptu párové erotické masáže, která má podobnou strukturu jako klasická masáž. Jak sezení postupuje, masér a masérka postupně prozkoumávají intimnější oblasti, což má za následek vrcholné pocity pro obě strany. Počet prožitých vyvrcholení není omezen. Po masážích čeká opravdu slastný okamžik, o kterém jsme se také zmiňovali. 

 

Udělejte si pár okamžiků o samotě a intimně se zapojte se svým partnerem a využijte příležitost vytvořit si společně milované a věčné vzpomínky.

 

Uvidíme se na masáži,

Salon FOR YOU.

FAQ
Masáže vždy připravujeme tak, aby byli všichni spokojeni. Co si dovolíme nebo nedovolíme je zcela na naší předchozí dohodě.
Masáže pro páry často poskytujeme i u klientů doma, a to po celé Praze. Na podrobnostech se s vámi rádi dohodneme.
Naše masérky ani maséři přímý sex neposkytují. V rámci párové masáže vám ale rádi poskytnou chvilku v soukromí s vaším partnerem, kdy si můžete dělat, co uznáte za vhodné.
Pokud chcete některé z něžných dotyků vaší masérce či masérovi oplatit, jen do toho – u nás to není problém.
Ano, veškeré fotografie i uvedené informace jsou pravé, v naší galerii falešné profily nenajdete.