Masáž erotický mix

Masáž erotický mix image 1
Book Now

Masáž erotický mix prices

1 MASSEUSE
30 min 1 600 Kč 70 €
60 min 2 000 Kč 88 €
90min 3 000 Kč 132 €
120min 4 000 Kč 175 €
2 MASSEUSES
30 min 2 500 Kč 110 €
60 min 3 500 Kč 154 €
90min 5 000 Kč 219 €
120min 6 500 Kč 285 €

Masáž erotický mix includes

O masàži mix:

Hledáte hlubokou relaxaci nebo omlazení se zvláštním zájmem o umění erotických masáží? Můžete si být jisti, že existuje široká škála masážních technik, ze kterých si můžete vybrat, přičemž každá vyhovuje vašim individuálním preferencím. Výběr v konečném důsledku závisí na vaší znalosti a úrovni pohodlí s říší erotických masáží. Pokud jste si již dopřáli potěšení z tradiční erotické masáže, můžete zvážit, zda se vydat do odvážnějších sfér, jako je lákavá sféra masáží Body-To-Body. Pro ty, kteří touží po ještě více stimulujícím zážitku, je lákavou možností erotický mix, podobná známé pussycat masáži, i když bez možnosti políbit masérku. Je však třeba poznamenat, že závěrečný segment
masáže nezahrnuje favorizovanou pozici 69. Najděte útěchu ve stejné rovině nebo pozici.
Lákavá směs začíná nadčasovým rituálem společné sprchy, základním prvkem každé zamilované masáže.

Tento nádherný úvod slouží k navození pocitu klidné relaxace.

Následně scéna přechází do futonu, kde úvodní fáze masáže odhaluje strhující umění techniky Body-To-Body. Pro ty, kteří tuto formu masáže neznají, dopřejte nám potěšení z prozáření její podstaty. Pod povrchem se skrývá smyslná výměna názorů, kdy se masérka elegantně svléká a dává vám svobodu prozkoumat její podobu, jak si přejete. Je však nezbytné, abyste dostali důkladné vysvětlení hranic, abyste zajistili zachování slušnosti v rámci těchto intimních laskání. Masáž tělo na tělo je umocněna uklidňujícím dotekem teplých přírodních olejů, které vytvářejí nádherné tření mezi vaším tělem a zručnými rukama masérky. Po tomto povzbuzujícím zážitku masérka odborně kombinuje různé smyslné masáže, včetně klasické erotické masáže, masáže lingamu a možnosti masáže penisu. Během této doby také pokračuje masáž tělo na tělo, která zajišťuje rozmanitý a naplňující zážitek. Když se sezení blíží ke konci, masérka se zaměří na masírování intimních partií, konkrétně penisu a varlat, až do dosažení vrcholné fáze.

Možnosti vrcholných okamžiků jsou neomezené!

V oblasti smyslných masáží se skrývá jedinečná výhoda: možnost dosažení nekonečné řady vrcholných okamžiků. Pokud si někdo přeje dopřát si více než osamělý vrchol rozkoše, neexistuje žádné odsuzování ani nesouhlas. Odevzdejte se euforii a pohlazení, které vám dopřává masérka s mnohaletými zkušenostmi. Navrhujeme oddat se umění masáží, kde se různé terapeutické techniky prolínají a vytvářejí skutečně jedinečnou a komplexní smyslovou cestu.

Uvidíme se na masáži,
Salon FOR YOU.

 

 

 

FAQ
Jistě, při erotické masáži je zvykem, že jste jak vy, tak vaše masérka zcela nazí.
Vyvrcholení je běžnou součástí erotické masáže, nemusíte se bát, že o něj budete ochuzeni.
Ne, přímý sex není běžnou součástí erotické masáže a v našem salonu jej nenabízíme.
Čtyřruční masáže jsou u nás možné, takže si klidne neváhejte objednat dvě masérky najednou!
Naše masáže samozřejmě probíhají v naprostém soukromí oddělené místnosti. Nebudete se setkávat s jinými klienty, takže se nebojte, že vás uvidí někdo, koho znáte.