BDSM masáž

BDSM masáž image 1
Mám zájem

Ceník BDSM masáží

1 MASSEUSE
30 min 1 800 Kč 79 €
60 min 2 400 Kč 105 €
90min 3 400 Kč 150 €
120min 4 400 Kč 193 €
2 MASSEUSES
30 min 2 800 Kč 122 €
60 min 4 500 Kč 197 €
90min 6 500 Kč 283 €
120min 8 000 Kč 333 €

Průběh masáže:

O masáži s BDSM prvky:

Masáže inspirované BDSM si mezi muži získaly značný zájem. Je to zcela pochopitelné, pokud tento pojem neznáte, protože mnoho jedinců s touto technikou dosud nebylo seznámeno. Je to docela běžné, vzhledem k tomu, že většina lidí obvykle tyto tradiční prvky do svých osobních rutin nezahrnuje. Využijte příležitosti zažít erotickou masáž s prvky BDSM, kde se můžete poddat pocitům pout, škádlení a vedení. Ujišťujeme vás, že masérky jsou vysoce kvalifikované a speciálně vyškolené v poskytování tohoto typu masáže, takže během návštěvy dostanete přesně to, co hledáte. 

 

Objevování říše masáží BDSM, které zahrnují prvky otroctví, škádlení a vedení, může být hlubokým a reflexním zážitkem. 

 

Masérka nabízí možnost poskytnutí masáže buď nahá, nebo v latexovém kostýmu, což dodává prvek autenticity. Pokud máte zájem prozkoumat BDSM masáž, která se zaměřuje na složité detaily, důrazně doporučujeme zvážit použití latexového kostýmu. Jak již bylo zmíněno dříve, BDSM masáže zahrnují prvky otroctví, škádlení a vedení a je pozoruhodné, kolik mužů tyto zkušenosti aktivně vyhledává a využívá nástroje BDSM. V oblasti masáží se používají různé nástroje a techniky k zajištění skutečně příjemného zážitku. Zatímco diskuse o určitých typech erotických masáží mohou být ve zdvořilé společnosti považovány za tabu, stojí za to zvážit potenciál osobního růstu a zkoumání tím, že si dopřejete masáž BDSM. Je důležité poznamenat, že tato sezení také zahrnují prvky smyslné erotické masáže, což zmírňuje jakékoli obavy z neustálého používání technik BDSM zkušenou masérkou. Navíc máte očekávání, že zažijete smysluplný a intimní okamžik pospolitosti v podobě společné sprchy. 

 

Kromě masáží BDSM můžete také očekávat nádherný zážitek ze společné sprchy, a to jak před, tak po sezení. 

 

Pokud vás smyslné erotické masáže nedokážou uchvátit nebo povzbudit, možná by stálo za to prozkoumat něco nového. Tato konkrétní nabídka oslovuje významnou část mužů, i když to jejich počáteční chování nemusí prozradit. Udělejte si čas na prozkoumání světa BDSM masáží a skutečně se zamyslete nad tím, zda s vámi tento styl rezonuje. Alternativně, pokud dáváte přednost tradičnějšímu a smyslnějšímu zážitku z klasických erotických masáží zmíněných výše, vždy se můžete rozhodnout pro ty. Nicméně dopřát si občas podobný typ masáže neuškodí, tak proč si nedopřát nový vzrušující zážitek?

 

Uvidíme se na masaži, 

Salon FOR YOU

FAQ
Vyzkoušejte a uvidíte! BDSM prvky v naší masáži nejsou nijak „hardcore“ a rádi je přizpůsobíme vám na míru, abyste byli spokojeni a masáž si naplno užili!
Může jít o vzrušující kostýmy, bičíky, plácání na zadek, bondáž i jiné BDSM prvky, na kterých se domluvíte.
Ano, takzvané čtyřruční masáže jsou běžnou součástí naší nabídky.
Masáž na zavolání si můžete objednávat po celém území Prahy. Během 20-30 minut u vás může vaše vybraná masérka být.
Délku našich masáží si můžete předem zvolit, konkrétně u BDSM masáže se může pohybovat mezi 30 – 120 minutami.