Gay masáž

Gay masáž image 1
Mám zájem

Ceník gay masáže

1 MASSEUSE
60 min 2 200 Kč 96 €
90min 3 200 Kč 140 €
120min 4 200 Kč 184 €
2 MASSEUSES
60 min 3 700 Kč 162 €
90min 5 200 Kč 228 €
120min 6 800 Kč 298 €

Průběh másáži:

Proč vyzkoušet erotickou gay masáž v Praze?

Chcete oživit svůj milostný život a prozkoumat nové zážitky? Nebaví vás monotónnost každodenního života a toužíte po něčem jiném? Pokud hledáte víc než jen běžnou masáž, zvažte možnost dopřát si erotické gay masáže šité na míru vašim přáním. Během tohoto intimního zážitku je zcela normální, že jste svlečení, zatímco náš zkušený masér má na sobě lákavé spodní prádlo, které umocňuje celkovou atmosféru. Sezení začíná zaměřením na masáž zad, přičemž zvláštní pozornost je věnována vašim intimním partiím. Pomocí svých zkušených rukou provádí masér jemné a uklidňující pohyby a vytváří skutečně příjemný zážitek. Někteří maséři mohou také začlenit své vlastní jedinečné techniky. Gay masáž obvykle začíná lehkou a relaxační masáží, doprovázenou aromatickými oleji pro navození klidné atmosféry. Pro další ponoření vašich smyslů hraje relaxační hudba, kterou vám doporučí masér, nebo si můžete přinést své oblíbené melodie. Tím, že se odevzdáte do zručných rukou maséra, se necháte hýčkat a odměníte nezapomenutelným pocitem.

Hlavní směry Gay masáže zahrnují jedinečný přístup masérů, který se zaměřuje na konkrétní oblasti.

Při erotické gay masáži je pozornost věnována hýždím, stehnům (včetně vnitřní strany), bradavkám a dalším oblíbeným místům. Kromě toho jsou důkladně masírovány i další části vašeho těla, jako jsou záda, krk, ruce, nohy, chodidla, břicho a hrudník. Maséři jsou zkušení v poskytování anální masáže, která je považována za jeden z nejpříjemnějších aspektů tohoto zážitku. Na přání se mladý a atraktivní masér bude věnovat i vašim nejintimnějším partiím a jemně je stimulovat k navození naprosté relaxace a intenzivních příjemných pocitů. To zahalí vaše tělo do nádherné řady potěšení, relaxace a celkové spokojenosti.
Zažijte hluboký pocit radosti a spokojenosti po blažené masáži.

Po gay masáži zažijete hluboký pocit pohodlí.

Celé vaše tělo se bude cítit revitalizované a omlazené, jako by bylo naplněno obnovenou vitalitou. Tato erotická masáž vás nejen psychicky i fyzicky nabije, ale také smyje všechny stopy stresu, zanechá ve vás čistou mysl a pocit vnitřního klidu. Je to podobné jako konzumace magického elixíru, který obnovuje mladistvost a zlepšuje vaši celkovou pohodu. Díky harmonické kombinaci klidného prostředí, zručného maséra a odborně provedených pohybů a doteků slibuje tato gay masáž jeden z nezapomenutelných zážitků vašeho života. Pokud vás zaujalo, co jste objevili o gay masáži v Praze, doporučujeme vám využít příležitosti a využít našich výjimečných služeb v našem salonu FOR YOU.

Uvidíme se na masaži,

Salon FOR YOU.

FAQ
Vyzkoušejte a uvidíte! BDSM prvky v naší masáži nejsou nijak „hardcore“ a rádi je přizpůsobíme vám na míru, abyste byli spokojeni a masáž si naplno užili!
Ano, takzvané čtyřruční masáže jsou běžnou součástí naší nabídky.
Masáž na zavolání si můžete objednávat po celém území Prahy. Během 20-30 minut u vás může vaše vybraná masérka být.