+420 720 422 753
Zavolejte nám 24/7

Lesbi Show masáž

Lesbi Show masáž image 1
Mám zájem

Ceny jednotlivých masáží

Líbí se vám představa nadržených lesbických milenek, které se nestydí před vámi mazlit a líbat? Vyberte si v našem ceníku tu nejvhodnější dobu, po kterou budou tyto dámy jen a jen vaše!Ceník žhavých služeb mile překvapí!

2 MASSEUSES
60 min 4 000 Kč 167 €
90min 5 500 Kč 230 €
120min 7 000 Kč 292 €

Lesbi show masáž vás zaručeně dostane do varu! Tento typ masáže muži milují a naše masérky také. Jsou to totiž tak trochu provokatérky, milovnice sexu a masáží a často mají také exhibicionistické lesbické sklony. A ty vás budou neuvěřitelně vzrušovat! V čem spočívá lesbická show s masáží? Nebo erotická masáž od žhavých lesbiček? U nás ji můžete zažít!

Lesbi show a masáž

Fantazii se meze nekladou a muži rádi překonávají své hranice. Naše masérky vám ukážou, jak odvážně a přitom něžně se dokážou před vašima očima laskat, dráždit a vzájemně vzrušovat.

Vzrušení v přímém přenosu

Objednat se

Vyberte si masérku!

Všechny jsou neuvěřitelně divoké, hříšné a krásné. Ale vy si mezi nimi můžete vybrat ty pravé, které s vámi budou divočit při lesbické masáži.Čekají na vás!

Jakou vášnivou jízdu vám předvedou na lesbické masáži?

Budete z nich šílet, protože vám nedají ani na vteřinu vydechnout. Naše žhavé masérky milují vše, co k erotickým lesbickým masážím patří.

Divoký start ve sprše

Nejdříve se s vámi v horké sprše osprchují a už tam bude pěkně dusno. Erotika jim bude stříkat z každého póru a vy díky nim zapomenete na všechny svoje starosti.

Po sprše to začne opravdu na ostro:

Závěr pro bohy

Po neuvěřitelně žhavém zážitku vás čeká opět sprcha, která bude relaxačním zakončením celého společně stráveného času s lesbickými masérkami. Naplňte konečně své skryté představy!

Objednat se
FAQ
Ano, vaše masérky jsou při masáži zcela nahé, případně si za příplatek mohou obléci vzrušující spodní prádélko pro vaše potěšení.
Při lesbi show masáži se vám obě masérky samozřejmě pozorně věnují. Oproti čtyřruční masáži si ale hrají také vzájemně a dopřávají vám tak vzrušující podívanou, kterou si můžete užít i jako divák.
Pokud je daná masérka právě k dispozici, můžete si pro svou masáž vybrat kteroukoliv dívku z naší galerie, která se vám líbí.
Záleží, jakou délku masáže zvolíte, u lesbi show si můžete vybírat mezi variantami 60, 90 a 120 minut.
Ano, u lesbi show masáže se můžete svých masérek dotýkat, a to i na intimních místech.