Masáž lesbická show

Masáž lesbická show image 1
Mám zájem

Ceník masáže lesbická show

2 MASSEUSES
60 min 4 000 Kč 175 €
90min 5 500 Kč 241 €
120min 7 000 Kč 307 €

Průběh masáže:

O masáže lesbická show:

Dokážete si představit masážní zážitek, při kterém se o vás bude luxusně starat zručný dotek čtyř rukou? Pokud ne, dovolte nám, abychom vás s jedním z nich seznámili. Následně se sami přesvědčíte, že tento zážitek nebudete litovat, ale spíše toužíte znovu navštívit nebo si ho okamžitě dopřát. Masáž lesbická show vám přesně splní ta nejnáročnější přání každého muže. Zároveň zjistíte, že se uvolníte a budete nadšení. 

 

Pojďme se hlouběji ponořit do tohoto pozoruhodného erotického setkání. 

 

Ukázka láskyplného kontaktu mezi dvěma masérkami, zahrnující erotickou masáž nebo jemný dotek čtyř rukou. Kromě masáží je v ceně zahrnuta láhev šampaňského zdarma. Tento konkrétní typ erotické masáže zahrnuje účast dvou zkušených masérek, které nejen masáže poskytují, ale také se zapojují do hravých interakcí mezi sebou. To vám umožní být svědky strhujícího lesbického představení, které jistě zanechá trvalý dojem. Masáž lesbická show začíná společnou sprchou za účasti obou masérek. 

 

Těšíte se na toto jedinečné setkání? Fantastické, určitě k tomu máte důvod! 

 

Současný dotek obou masérek navíc nepochybně výrazně zvýší vaše touhy. Máte svobodu vybrat si preferované masérky na základě svých osobních preferencí. Preferujete služby nově vyškolených masérek nebo masérek s letitou praxí? Naše masáže začínají osvěžující společnou sprchou, která vytváří očekávání, které připravuje půdu pro skutečně stimulující zážitek. Následně naše šikovné masérky plynule přecházejí do nabídky erotických masáží. Je důležité poznamenat, že poskytujeme jedinečný zážitek ze čtyř rukou pracujících v souzvuku, které nabízejí příval nádherných pocitů. Pokud na tak intenzivní požitek nejste úplně připraveni, není třeba se obávat. Naším cílem je zajistit vaši spokojenost s neomezenými možnostmi dosažení vyvrcholení. Konečně můžete netrpělivě očekávat, že budete pozorovat lákavé a vzrušující interakce mezi našimi erotickými  masérkami. Dopřejte si sofistikovaný a vzrušující zážitek z kompletní erotické masáže s fascinujícím projevem lesbické náklonnosti. Dopřejte si masáž lesbická show až do jejích posledních okamžiků, protože zaručeně podnítí hluboké rozjímání a zmírní všechny světské starosti. Pozoruhodná výhoda spočívá ve vaší možnosti vybrat si z rozmanité škály masérek, které vyhovují vašim individuálním preferencím. Zejména muži často kladou důraz na různá kritéria od věku a vzhledu až po vystupování. Konečné rozhodnutí samozřejmě závisí na vás, které priority si nejvíce vážíte.

 

Uvidíme se na masáži,

Salon FOR YOU.

FAQ
Ano, vaše masérky jsou při masáži zcela nahé, případně si za příplatek mohou obléci vzrušující spodní prádélko pro vaše potěšení.
Při lesbi show masáži se vám obě masérky samozřejmě pozorně věnují. Oproti čtyřruční masáži si ale hrají také vzájemně a dopřávají vám tak vzrušující podívanou, kterou si můžete užít i jako divák.
Pokud je daná masérka právě k dispozici, můžete si pro svou masáž vybrat kteroukoliv dívku z naší galerie, která se vám líbí.
Záleží, jakou délku masáže zvolíte, u lesbi show si můžete vybírat mezi variantami 60, 90 a 120 minut.
Ano, u lesbi show masáže se můžete svých masérek dotýkat, a to i na intimních místech.