Čokoládová masáž

Čokoládová masáž image 1
Mám zájem

Ceník čokoladově masáží

1 MASSEUSE
60 min 2 200 Kč 96 €
90min 3 200 Kč 140 €
120min 4 200 Kč 184 €
2 MASSEUSES
60 min 3 700 Kč 162 €
90min 5 200 Kč 228 €
120min 6 800 Kč 298 €

Tyhle ceny určitě zvládnete. Není nic jednoduššího než se přesvědčit, že uspokojení své touhu si můžete dovolit.

Průběh másáži:

Co to je čokoládová masáž?

Už vás nebaví všechny obvyklé a banální erotické masáže, ale chcete zkusit něco neobvyklého a nového? Pak vyzkoušejte „Erotickou čokoládovou masáž“, kde můžete zažít potěšení a cítit chuť dovolené. Opravdu, v moderním světě není dostatek dovolené. Ano, člověk, který probudí příjemné vzpomínky, ponoří se do sladké blaženosti, naučí se nové chuti! .. Dopřejte si sladký život s touto erotickou masáží. Krásná masérka, která vám masáž udělá, vás maximálně uvolní a pošle vás štěstím do sedmého nebe.

Erotická čokoládová masáž je překvapivě příjemná, smyslná a relaxační procedura. Dívka jako teplá čokoláda hladí klientovo tělo a probouzí v něm pocit letu a štěstí.

Erotická čokoládová masáž je neuvěřitelně užitečná, dokonale tonizuje a omlazuje mužskou pokožku a tělo a také pomáhá odstraňovat psychické problémy a bloky. Masáž se totiž neprovádí bodově, ale celostně, stimuluje celé tělo. Díky erotické masáži bude mužské tělo dýchat novým způsobem, život bude jiskřit novými barvami a emoce budou trvale pozitivní, nálada se zlepší, pohled na život se změní k lepšímu; bude produkován endorfin, stres a únava zmizí.

FAQ
Vyzkoušejte a uvidíte! BDSM prvky v naší masáži nejsou nijak „hardcore“ a rádi je přizpůsobíme vám na míru, abyste byli spokojeni a masáž si naplno užili!
Ano, takzvané čtyřruční masáže jsou běžnou součástí naší nabídky.
Masáž na zavolání si můžete objednávat po celém území Prahy. Během 20-30 minut u vás může vaše vybraná masérka být.